Аварійний світильник EL16 акум. 90 LED

- Немає в наявності
- Код: 3264
Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- +380 (98) 007-91-20Kyivstar
- +380 (93) 207-91-20Lifecell
Аварійний світильник EL16 акум. 90 LED
Тип лампи: Світлодіодна лампа; Виробник: Feron; Гарантійний термін: 6 міс
Габаритні розміри. Довжина: 660.0см; Ширина: 70.0см; Высота: 70.0см
Додаткові характеристики. Спосіб монтажу: на стіну, на стелю, переносну; Напруга: 220.0; Матеріал корпусу: Пластик; Тип освітлення: Світильник Колір корпусу: Білий; Час роботи в аварійному режимі: 6 година година; Тип розсіювача: Прозорий; Режим роботи: Дежурний; Тип акумулятора: Свинцево-кислотні (SLA); Застосування: вдома, в офісі, на прогулянці, на риболовлі, під час пошуку, у саду, у походах, на складі, під час ремонту, у магазині тощо; Застосування освітлення: Резервне освітлення, Для внутрішніх приміщень, для зовнішнього освітлення; Тип живлення: Акумулятор, Мережа; Кількість світлодіодів: 90; Час заряджання акумулятора: 15.0 година; Кількість сторін підсвічування: 1
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Колір | Білий |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 660 см |
| Ширина | 70 см |
| Висота | 70 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Час роботи в аварійному режимі | 6 годину годину |
| Тип розсіювача | Прозорий |
| Кількість світлодіодів | 90 |
| Спосіб монтажу | на стіну на стелю, переносний |
| Тип освітлення | Світильник |
| Тип харчування | Акумулятор, Мережа |
| Режим роботи | Черговий |
| Застосування | вдома, в офісі, на прогулянці, на рибалці, при пошуку, в саду, в походах, на складі, при ремонті, в магазині і т. д |
| Застосування освітлення | Резервне освітлення, Для внутрішніх приміщень, Для зовнішнього освітлення |
| Час заряду акумулятора | 15 годину |
| Колір корпусу | Білий |
| Тип акумулятора | Свинцево-кислотні (SLA) |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Тип лампи | Світлодіодна лампа |
| Напруга | 220.0 |
| Кількість сторін підсвічування | 1 |
- Ціна: Ціну уточнюйте


