Світлодіодна лампа UkrLed Е14 6 W 3000 К G45

- В наявності
- Код: 530
45 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (50) 207-91-20
viber / t.me/electroteplo
- +380 (98) 007-91-20Kyivstar
- +380 (93) 207-91-20Lifecell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світлодіодна лампочка UKRLED — новинка на ринку LED-продуктивної продукції, яка вирізняється найвищою якістю світіння, за надійністю і своєю оригінальністю.
- Потужність — 6 Вт
- Тип цоколя — Е14
- Форма --- G45
- Температура світіння — - 3000К
Особливістю представленого товару є укорочена висота «спідниці», завдяки чому збільшується кут світіння лампи. Варто зазначити також, що корпус виготовлений з ударостійкого пластику та діоди рівномірно розташовані на алюмінієвій матриці. Завдяки цьому подовжується їх термін експлуатації та лампочки загалом.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | UkrLed |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | Різьба |
| Потужність | 6 Вт |
| Цоколь | E14 |
| Мінімальна робоча напруга | 198 В |
| Максимальна робоча напруга | 242 В |
| Напруга | 220 В |
| Кут свічення | 160 град. |
| Максимальна колірна температура | 3000 К |
| Колір світіння | Нейтральний білий |
| Колір світлодіода | Білий |
| Мінімальна колірна температура | 2700 К |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 570 лм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Форма лампочки | G45 |
- Ціна: 45 ₴




