Світильник світлодіодний консольний ЄВРОСВЕТ 200 Вт 6400К ST-200-04 18000Лм IP65 SMD

- Під замовлення
Відправка з 11 червня 20264 300 ₴
- +380 (98) 007-91-20Kyivstar
- +380 (93) 207-91-20Lifecell
Світильник світлодіодний консольний ЄВРОСВЕТ 200 Вт 6400К ST-200-04 18000Лм IP65 SMD
Виробник: Євросвітло; Колір світіння: холодне світло (6400K); Потужність: 200 Вт; Кількість в упаковці: 2 шт./пач.
Розміри. Довжина: 950 см; Ширина: 350 см
Додаткові характеристики. Світловий потік: 18000 Лм; Кут розсіювання: 120 °; Тип: Консольні світильники; Товщина: 80; Термін служби: 30000 год; Напруга живлення: 170-265 V; Температурний режим: -40 +60 C; Код товару для ІМ: 000040181; Форматування: 1156641; Світловий потік, ЛМ: 18000; Розетка код сайта: 59571544; Вивантажувати на Розетку: Так; Вивантажувати на сайт: Так; Вивантажувати на хотлайн: Так; Клас енергоспоживання: A+; Ставки позицій: 20; Посадковий діаметр: 60 мм; Гарантія місяців: 24; Базова одиниця: шт; Вивантажувати для дилерів: Так; Реквізити: Товар; Розділ для дилерів: >; Рівень захисту: IP 65
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Евросвет |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | шт |
| Вивантажувати для дилерів | Так |
| Вивантажувати на Розетку | Так |
| Вивантажувати на сайт | Так |
| Вивантажувати на хотлайн | Так |
| Гарантія місяців | 24 |
| Довжина | 950 мм |
| Клас енергоспоживання | A+ |
| Код товару ЇМ | 000040181 |
| Кількість в упаковці | 2 шт/уп |
| Потужність | 200 Вт |
| Напруга живлення | 170-265 V |
| Посадковий діаметр | 60 мм |
| Розділ для дилерів | > |
| Реквізити | Товар |
| Розетка код сайту | 59571544 |
| Світловий потік | 18000 Лм |
| Світловий потік, ЛМ | 18000 |
| Термін служби | 30000 ч |
| Ставки податків | 20 |
| Температурний режим | -40 +60 C |
| Тип | Консольні світильники |
| Товщина | 80 |
| Кут розсіювання | 120 ° |
| Рівень захисту | IP 65 |
| Файли | 1156641 |
| Колір світіння | холодний світ (6400K) |
| Ширина | 350 мм |
- Ціна: 4 300 ₴





